Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Modele

Następna generacja lekkich pojazdów dostawczych PSA Peugeot Citroën i General Motors będzie produkowana w hiszpańskim Vigo

21/04/2015. Kategoria: Modele

PSA Peugeot Citroën (PSA) i General Motors (GM) ogłosiły rozpoczęcie produkcji następnej generacji lekkich pojazdów dostawczych segmentu B w zakładzie PSA w Vigo w Hiszpanii, w ramach współpracy strategicznej obu koncernów.

Samochody te zastąpią modele Citroën Berlingo, Peugeot Partner i Opel Vauxhall Combo. Będą bazować na najnowszej platformie pojazdów dostawczych PSA. Pierwsze samochody pojawią się na rynku w 2018 r.