Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Marka

REVOLTe: Luksusowy, bezkompromisowy i ekologiczny!

15/09/2009. Kategoria: Marka

Tworząc prototypowy model REVOLTe, mały szykowny samochód miejski o bezkompromisowym charakterze, Citroën po raz kolejny daje dowód swojej odwagi i innowacyjności.

Kompaktowy REVOLTe z dużą swobodą pokonuje zasadzki czyhające w miejskiej dżungli, burząc jednocześnie tradycyjną wizję małego auta miejskiego. Śmiały i elegancki, emanuje luksusem zabarwionym nutą zuchwałości, oczarowuje technologią i pełnym wigoru dynamizmem. Tęczowe i lśniące kolory, jedwabiste i miękkie tkaniny, wyrafinowane tworzywa sprawiają, że REVOLTe natychmiast zanurza swoich pasażerów w kobiecym i wypielęgnowanym wnętrzu... nadzwyczaj eleganckim i ponętnym!
W energicznym i zrywnym modelu REVOLTe zastosowano przyszłościowe rozwiązania, takie jak hybrydowy układ napędowy z możliwością ładowania. Technologia ta, oparta w dużej mierze na wykorzystaniu elektrycznego źródła energii i wykazująca znakomite właściwości proekologiczne, w żaden sposób nie ogranicza dynamicznego zachowania tego prototypu. To auto o silnej osobowości i doskonałych parametrach wnosi powiew świeżości do monotonnego życia miejskiego i skostniałego świata luksusu.