SZUKAJJeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Historia

OGÓLNOPOLSKI ZLOT ZABYTKOWYCH CITROËNÓW W GLIWICACH

14/07/2021. Kategoria: Historia

Od 15 do 18 lipca odbędzie się XIII Ogólnopolski Zlot Zabytkowych Citroënów, którego tegoroczną bazą są Gliwice.
Organizatorem zlotu jest Stowarzyszenie Citroën Oldtimer Club Polska, które przy wsparciu Citroën Polska promuje tradycje i osiągnięcia tej wyjątkowej francuskiej marki. Stowarzyszenie formalnie działa od 2014 roku zrzeszając wielbicieli zabytkowych pojazdów marki Citroën i propaguje jej historię.

 

W tym roku zapraszamy do obejrzenia z bliska historycznych modeli Citroena AC4, Traction Avant, DS, 2CV a także młodszych CX, GS czy XM. Klasyczne modele uzupełnią współczesne nowinki marki zaprezentowane przez Autoryzowany Salon Citroëna TANDEM PLUS. Będzie to okazja do porównania dzisiejszej myśli technicznej z tą sprzed lat.

 


Salon TANDEM PLUS znajduje się przy ulicy Zuzanny 36 w Sosnowcu. W swojej ofercie posiada samochody osobowe oraz dostawcze. W tym nowoczesnym salonie klienci mogą zapoznać się z ofertą wszystkich modeli osobowych i użytkowych, zarówno w wersjach z napędem spalinowym, jak i hybrydowym, a także w 100% elektrycznym. Obiekt jest również wyposażony w sześć punktów ładowania samochodów elektrycznych.

 

Na prezentację pojazdów zapraszamy do Szybu Maciej w dniu 16 lipca, od godziny 16.00 do 19.00 oraz do Toszka w dniu 17 lipca w godzinach 14:00 - 16:00 (parking przed Zamkiem), gdzie zatrzymają się zlotowe pojazdy. Samochody można będzie zobaczyć w okolicach Gliwic przez 4 dni. W programie są zaplanowane liczne atrakcje dla uczestników, a przejazdy po regionie są jedną z nich.

 

Więcej o zlocie i klubie na stronach:
http://citroen-oldtimer-club.pl/