Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Marka

CITROËN NA SALONIE SAMOCHODOWYM WE FRANKFURCIE 2009 : 90 LAT CRÉATIVE TECHNOLOGIE

15/09/2009. Kategoria: Marka

W 2009 roku CITROËN obchodzi swoje 90 urodziny: 90 lat innowacji obfitujących w wyjątkowe modele, które zbudowały legendarny wizerunek Marki, m. in. model Traction, zaprezentowany w 1934 roku, 2 CV w 1948 roku, czy też rewolucyjny DS w roku 1955.

Aktualnie, dzięki « Créative Technologie » marka CITROËN zaproponować może najszerszą w swojej historii gamę samochodów, stale ewoluującą i dostosowaną do potrzeb wszystkich klientów. Dowodem na to są dwie światowe premiery prezentowane we Frankfurcie: Nowy C3 i pierwszy reprezentant nowej linii DS, DS3. Obydwie nowości są doskonale dostosowane do aktualnych tendencji rozwoju tego segmentu oraz zróżnicowanych oczekiwań klientów.