Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Modele

OTWARCIE ZAMÓWIEŃ Ë-BERLINGO PRAKTYCZNOŚĆ I KORZYŚCI MOBILNOŚCI ELEKTRYCZNEJ

01/06/2021. Kategoria: Modele

W wersji elektrycznej nadal oferuje rodzinom i osobom prowadzącym aktywne życie dużą swobodę poruszania się i niezrównaną praktyczność – cechy, które przemawiają w szczególności do klientów, zwracających uwagę na swój budżet i środowisko.
Ë-Berlingo ma zasięg 245 km 1 , a jego właściwości jezdne są płynne i relaksujące dzięki silnikowi o mocy 100 kW / 136 KM.
Nie uznaje kompromisów w kluczowych elementach, które sprawiają, że jest tak popularny: kompaktowość i przestrzeń wnętrza, funkcjonalność i rozbudowana modułowość. Dostępny w dwóch długościach i mogący pomieścić do siedmiu osób, ë-Berlingo wyróżnia się trzema niezależnymi tylnymi siedzeniami, Modutop®, wielofunkcyjnym dachem i otwieraną tylną szybą.
Będąc nowoczesnym pojazdem, ë- Berlingo jest wyposażony w wyświetlacz Head-up, nowy 10-calowy wyświetlacz cyfrowy o wysokiej rozdzielczości oraz wszelkie technologie przydatne na co dzień.
Już dostępny do zamówienia ë-Berlingo zaczyna się od ceny zakupu 137 140 PLN 2 . W salonach pojawi się w drugiej połowie 2021 roku.

MOBILNOŚĆ ELEKTRYCZNA WYZNACZA NOWY POZIOM NA RYNKU RODZINNYCH MINIVANÓW

INNOWACYJNOŚĆ OD 1996 ROKU
Wraz z Berlingo Citroën stworzył segment rodzinnych minivanów w 1996 roku dla wszystkich, którzy prowadzą bardzo aktywne życie, którzy muszą dużo podróżować na co dzień, którzy angażują się w zajęcia grupowe (sport, wypoczynek, aktywny wypoczynek itp.) I którzy często muszą podróżować z innymi. Od premiery trzeciej generacji pod koniec marca 2021 r. Citroën Berlingo zajmuje drugie miejsce na tym rynku w Europie i nadal zdobywa udział w rynku (+1 punkt w porównaniu z tym samym okresem 2020 roku).

Trzecia generacja Berlingo – 176 738 sztuk sprzedanych na całym świecie od momentu wprowadzenia na rynek w 2018 roku – obejmuje teraz wersję elektryczną, która umożliwia kierowcom nieograniczony dostęp do miejskich stref niskoemisyjnych, zmniejsza ich ślad węglowy i przyczynia się do dobrego samopoczucia dzięki płynnemu i cichemu stylowi jazdy na napędzie elektrycznym, a jednocześnie oszczędność pieniędzy dzięki niższym kosztom eksploatacji pojazdu w porównaniu z pojazdami wyposażonymi w silnik spalinowy (3 € zużytej energii elektrycznej przy 18 kWh na 100 km oraz koszty serwisowania zmniejszone średnio o 30%).