SZUKAJJeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Marka

SUKCES MARKI CITROEN W PLEBISCYCIE AUTO LIDER 2021

17/02/2021. Kategoria: Marka

Nowy Citroën C4 i ë-C4 zwyciężył w kategorii „Premiera motoryzacyjna” oraz zajął trzecie miejsce w kategorii „Auto Kompaktowe”.
Citroën C3 zajął drugie miejsce w kategorii „Auto Małe/Miejskie”.
Drugie miejsce Citroëna w kategorii „Marka Roku”.

 

Auto Lider to plebiscyt organizowany przez magazyny Motor i Auto Moto. W tym roku przeprowadzono jego dziewiętnastą edycję. Samochody startowały w trzynastu kategoriach, a w czternastej wybierano Markę Roku. Własne kategorie miały auta hybrydowe i modele elektryczne. W plebiscycie za pośrednictwem strony autolider.pl oddano łącznie ponad 78 tysięcy głosów.

 

Nowy Citroën C4 i ë-C4 zwyciężył w kategorii „Premiera motoryzacyjna” oraz zajął trzecie miejsce w kategorii „Auto Kompaktowe”. Nowy C4 i Nowy ë-C4 – 100% ëlectric oferują nowy etap programu Citroën Advanced Comfort®, oferując nowoczesny, wszechstronny komfort dla wszystkich, z naciskiem na każdy aspekt dobrego samopoczucia na pokładzie. Zawieszenie z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi i fotelami Advanced Comfort zapewnia komfort jazdy. Komfort użytkowania pojawia się dzięki 20 technologiom wspomagającym jazdę, w tym Highway Driver Assist, półautonomicznemu systemowi jazdy poziomu 2 i 6 technologiom łączności. Te cechy są jeszcze bardziej wzmocnione w Nowym ë-C4 – 100% ëlectric oferującym wszystkie zalety ë-Comfort, takie jak: ciszę, płynność, łatwość i przyjemność użytkowania. Nowy Citroën C4 i ë-C4 pokonał 22 modele, które rywalizowały o tytuł „Premiery motoryzacyjnej”.

 

Ponadto w kategorii „Auto Małe/Miejskie drugie miejsce zajął Citroën C3. Ten charyzmatyczny, o sympatycznym wyglądzie model jest bestsellerem marki, który kontynuuje ofensywę w bardzo konkurencyjnym segmencie B, eksponując unikatową stylistykę, wyrazistą, barwną osobowość i wysoki komfort, tak charakterystyczny dla wszystkich modeli Citroën. Nowy C3 oferuje aż 97 możliwości personalizacji. Citroën C3 to szczególny samochód, o oryginalnej stylistyce i niepowtarzalnym nadwoziu, wyróżniającym się na tle bardzo monotonnej konkurencji na rynku. W kategorii „Auto Małe/Miejskie” rywalizowało 18 modeli.

 

Marka Citroën zajęła drugie miejsce w kategorii „Marka roku”, w której głos można było oddać na jedną z 38 marek. Citroën jest od 1919 r. producentem szerokiej gamy samochodów wyróżniającym się kreatywnością i śmiałością. Samochody marki charakteryzuje unikatowy styl, zastosowanie najnowszych technologii i komfort jazdy. Jej podstawowym źródłem inspiracji są ludzie i ich styl życia. Hasło „Inspired By You” i wyjątkowe podejście do klienta są kwintesencją marki. Modele takie jak Nowy C4 i ë-C4 czy SUV C5 Aircross wnoszą powiew świeżości do świata motoryzacji.