SZUKAJJeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Marka

WPROWADZENIE OFERTY WIELOMARKOWYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH W POLSCE

17/11/2020. Kategoria: Marka

Distrigo rozwija się intensywnie na międzynarodową skalę i wprowadza ofertę wielomarkowych części zamiennych w Polsce.

W odpowiedzi na oczekiwania klientów związane z obsługą posprzedażną, Distrigo wprowadza w Polsce kompleksową ofertę, która zadowoli właścicieli samochodów niezależnie od zasobności ich portfela oraz wieku i marki ich pojazdu. Oprócz oferty oryginalnych części zamiennych, części Eurorepar oraz części regenerowanych zgodnie z zasadami gospodarki o obiegu zamkniętym, klienci będą mieli obecnie dostęp do szerokiej oferty obejmującej:

 

produkty 4 producentów części zamiennych premium:

- Grupa ZF – Marka TRW – elementy układu hamulcowego
- Grupa SOGEFI – Marka PURFLUX – różnego rodzaju filtry
- Grupa VALEO – Marka SWF – pióra wycieraczek
- Grupa SKF – Marka SKF – zestawy rozrządu, oraz wybrane grupy części układu zwieszenia oraz układu kierowniczego

 

Dostępnych jest pięć gam towarowych, a trzy kolejne zostaną wprowadzone w pierwszym półroczu 2021. Będą to sprzęgła, świecie i amortyzatory.


Łącznie Distrigo zaoferuje blisko 10 tys. artykułów od producentów części zamiennych, które pokryją ponad 75% zapotrzebowania warsztatów naprawczych, uzupełniając w ten sposób dostępną obecnie ofertę 12 tysięcy pozycji katalogowych Eurorepar.


Ponadto Distrigo oddaje do dyspozycji niezależnych warsztatów serwisowych narzędzia niezbędne do sprzedaży części:


Serwis Box Multi-brand, nowy elektroniczny katalog wielomarkowych części zamiennych, jest już dostępny w Polsce. Serwis Box Multi-brand jest równie prosty w obsłudze jak ogólnodostępne serwisy z zachowaniem jakości profesjonalnego narzędzia. Strona zawiera niezbędne informacje, działa sprawnie i oferuje wszystkie potrzebne funkcjonalności. Pozwala na łatwe i szybkie znalezienie właściwej części, odpowiedniej metody naprawy i przygotowanie wyceny za pomocą kilku kliknięć. Wersja na urządzenia mobilne i nowe funkcjonalności pojawią się na początku 2021 roku.
Distrigo zapewnia także szkolenia dotyczące produktów oraz metod sprzedażowych. W warunkach kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa zostały one przeprowadzone w formie wirtualnej.