Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Modele

NOWY CITROËN C4 i NOWY CITROËN Ë-C4 100% ËLECTRIC - KOMPAKTOWEGO CITROËNA NOWEJ GENERACJI MOŻNA JUŻ ZAMAWIAĆ!

15/09/2020. Kategoria: Modele

Można już składać zamówienia na Nowego Citroëna C4 i Nowego Citroëna ë-C4 – 100% ëlectric.

Kompaktowy hatchback nowej generacji to zupełnie nowa propozycja na rynku, która zrywa z obowiązującymi w tym segmencie kanonami i idealnie wpisuje się w tożsamość marki Citroën:
- Mocna, oryginalna koncepcja: nadwozie, które łączy różne kanony wzornictwa samochodowego i wyznacza nowy etap w stylistyce Citroëna.
- Komfort w kabinie: wszystkie zalety programu Citroën Advanced Comfort® dla większego komfortu wszystkich pasażerów. Te cechy są jeszcze bardziej odczuwalne w Nowym ë-C4 – 100% ëlectric oferującym ë-Comfort.
- Wybór rodzaju napędu: 100% elektryczny, benzynowy lub Diesel.

Nowy Citroën C4 i Nowy Citroën ë-C4 – 100% ëlectric pozycjonują się w samym sercu segmentu kompaktowych hatchbacków, a szeroki wybór wersji spełni oczekiwania każdego klienta indywidualnego i każdej firmy.

Dzięki cenom zaczynającym się od 125 000 zł brutto w wersji elektrycznej, 73 300 zł brutto1 w wersji benzynowej i 83 450 zł brutto1 w przypadku Diesli, Citroën sprawia, że samochody elektryczne są w zasięgu coraz większej liczby klientów. Jednocześnie realizuje swoją strategię oferowania wszystkim tego, co najlepsze pod względem stylistyki i komfortu.

Nowy Citroën C4 i Nowy Citroën ë-C4 pojawią się w salonach na początku 2021 roku.

 

WYGLĄD I WYRAZISTY STYL

 

Nowy Citroën C4 i Nowy Citroën ë-C4 – 100% ëlectric pozycjonują się w samym sercu segmentu kompaktowych hatchbacków i przyciągają uwagę niepowtarzalną, odważną koncepcją. Podwyższone nadwozie o wyrazistej stylistyce łączy elegancję i dynamikę hatchbacka z subtelnie podkreślonymi cechami SUV-a, które dodają mu siły i charakteru. Płynna i aerodynamiczna linia nadwozia ma elementy typowe dla Citroëna, w szczególności nowy, charakterystyczny układ świateł LED w kształcie litery V z przodu (od wersji FEEL) i z tyłu. Stylistyka obu modeli jest zdecydowanie bardziej wyrazista, atletyczna i dynamiczna.

Nowoczesne, ciepłe i zaawansowane technologicznie wnętrze stanowi zapowiedź dobrego samopoczucia i komfortu. Każdy klient będzie mógł skonfigurować swój samochód zgodnie ze swoimi upodobaniami dzięki 31 kombinacjom kolorystyki nadwozia i pakietom Color oraz 6 kompozycji wnętrza.