SZUKAJJeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Marka

ENERGETYCZNA I KOLOROWA KAMPANIA Z OKAZJI PREMIERY NOWEGO CITROËNA C3

14/09/2020. Kategoria: Marka

- Tego lata Citroën pokazał filmik pt. „Nowy C3 – życie jest piękniejsze w kolorze”. Film towarzyszy światowej premierze uniwersalnego miejskiego samochodu, którym od 2002 roku jeździ już ponad 4,5 miliona kierowców.
- Film zabiera widza do centrum miasta, gdzie kolory nowego C3 tworzą harmonijną całość z otoczeniem, sytuacją i spotykanymi ludźmi. Z 97 możliwymi opcjami personalizacji Nowy C3 oferuje bezkonkurencyjną paletę kombinacji – każdy lub prawie każdy
znajdzie coś dla siebie!
- Filmik dostępny jest pod adresem: https://youtu.be/PHLSB0I7c88

Citroën C3 to prawdziwy bestseller, który sprzedał się w liczbie ponad 4,5 miliona egzemplarzy od 2002 roku. Nowy Citroën C3 powraca w tym roku i oferuje jeszcze więcej komfortu w doskonałym stylu. Poprzez zmiany wprowadzone w trzeciej generacji C3, marka umacnia gamę hatchbacków, która oferuje największą personalizację w tej kategorii. Dzięki szerokiej gamie kolorów nadwozia, elementów dachowych oraz wystroju wnętrza oferuje klientom aż 97 możliwych opcji personalizacji.

 

Citroën po raz kolejny we współpracy z agencją Traction (BETC Group) powraca na mały ekran dzięki nowej kampanii, której motywem przewodnim są kolory. Filmik pod tytułem „Nowy C3 – życie jest piękniejsze w kolorze” został nakręcony w stylu teledysku.

Greg Ohrel, producent teledysków do piosenek „Makeba” Jain oraz „Basique” Orelsan, wyraża swój wyjątkowy styl poprzez łączenie kreatywnych przejść i efektów specjalnych. Kiedy Nowy Citroën C3 przejeżdża przez miasto, 97 różnych kombinacji kolorystycznych pojawia się przed widzem w zbliżeniach lub oddalających się planach różnych elementów: zmysłowych czerwonych ust młodej kobiety, okładki magazynu mangi a nawet podeszwy buta koszykarza. Tak wiele szans na odkrycie wszystkich możliwości personalizacji Nowego Citroëna C3. Ponieważ, jak wszyscy wiemy, życie jest piękniejsze w kolorze!