Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Modele

NOWY SUV C5 AIRCROSS HYBRID - 55 KM ZASIĘGU W TRYBIE W 100% ELEKTRYCZNYM I 32 G CO2KM!

13/02/2020. Kategoria: Modele

- SUV Citroën C5 Aircross Hybrid przeszedł testy homologacyjne zgodne z protokołem WLTP.
- Doskonałe wyniki – zasięg 55 kmi w trybie w 100% elektrycznym, emisja CO2 od 32 g/kmii i zużycie paliwa od 1,4 l/100 kmiii – zapewniają wszechstronność i efektywność energetyczną w codziennym użytkowaniu.
- Pełen komfort i modularność SUV-a C5 Aircross z Progresywnymi Ogranicznikami Hydraulicznymi®, siedzeniami Advanced Comfort, 20 systemami wspomagania prowadzenia, trzema indywidualnymi, przesuwnymi, odchylanymi i chowanymi tylnymi siedzeniami i bagażnikiem o pojemności Best in Class.
- SUV C5 Aircross Hybrid zapoczątkowuje klasę samochodów ë-Comfort z całkowicie nowym komfortem jazdy, idealnie płynnym i bezgłośnym, z napędem hybrydowym plug-in o łącznej mocy 225 KM, łączy zaawansowane technologie, elektryzujące osiągi i konkurencyjne koszty użytkowania.
- SUV C5 Aircross Hybrid, którego światowa premiera odbyła się na Salonie Samochodowym 2020 w Brukseli, jest już dostępny na zamówienie w Polsce od 145 200 PLN.

Citroën przyczynia się do upowszechniania samochodów od ponad 100 lat. W 2020 roku Citroën będzie upowszechniał samochody elektryczne, oferując w gamie sześć zelektryfikowanych modeli z bardzo niską emisją spalin. Wszystkie nowo wprowadzane na rynek modele marki będą miały swoje wersje zelektryfikowane, co odzwierciedla zaangażowanie Citroëna w odpowiedzialną transformację energetyczną, której celem jest oferowanie jak największej liczbie użytkowników, na każdym rynku i w każdym segmencie, modeli inspirowanych potrzebami klientów i dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Citroën rozpoczyna elektryfikacyjną ofensywę z nowym hasłem „Inspirëd By You All” zarezerwowanym dla zelektryfikowanych modeli i flagowego ze względu na zaawansowane technologie modelu Nowego SUV-a C5 Aircross Hybrid, czyli Silent Urban Vehicle klasy ë-Comfort. To symbol przejścia do rozszerzonej gamy modeli spalinowych i elektrycznych, wzbogaconej w 2020 roku o wersje w 100% elektryczne i wersje hybrydowe typu plug-in.

SUV C5 Aircross, już będący wzorcem komfortu w szczególności za sprawą zawieszenia z Progresywnymi Ogranicznikami Hydraulicznymi®, siedzeń Advanced Comfort i 20 technologii wspomagania prowadzenia, wkracza w kolejny etap programu Citroën Advanced Comfort® z nową, hybrydową wersją plug-in.