Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Modele

NOWY CITROËN C5 AIRCROSS SUV HYBRID – ŚWIATOWA PREMIERA SUV-a KLASY Ë-COMFORT Z NAPĘDEM HYBRYDOWYM PLUG-IN NA SALONIE SAMOCHODOWYM MOTORSHOW 2020 W BRUKSELI

10/01/2020. Kategoria: Modele

Podczas 98. edycji salonu samochodowego w Brukseli w dniach 10-19 stycznia 2020 roku Citroën prezentuje na stoisku aktualną ofertę, zgodną z filozofią „Inspirëd By You All”:
• Zapoczątkowanie ofensywy samochodów elektrycznych – od 100 lat Citroën przyczynia się do upowszechnienia samochodów, a w 2020 roku przyczyni się do upowszechnienia samochodów elektrycznych. Dzięki gamie sześciu zelektryfikowanych modeli samochody o niskiej emisji staną się dostępne dla wszystkich:

• Citroën C5 Aircross SUV Hybrid – światowa premiera modelu, który plasuje się w centralnym segmencie rynku i sprawia, że napęd hybrydowy typu plug-in staje się dostępny dla szerokiej rzeszy klientów. SUV C5 Aircross, czyli Silent Urban Vehicle klasy ë-Comfort o zasięgu 50 kmi w trybie w 100% elektrycznym, już teraz wzorcowy pod względem komfortu i modularności, dzięki hybrydowej, doładowywanej wersji wkracza w nowy wymiar komfortu z lepiej odczuwalnym efektem „ochronnego kokonu”. Oferuje więcej przyjemności z jazdy podczas codziennych tras pokonywanych w trybie w 100% elektrycznym.

• Ami One Concept – przełomowy, unikatowy, w 100% elektryczny, dwumiejscowy samochód, który wychodzi naprzeciw nowym wyzwaniom miejskiej mobilności wykorzystując cyfrowe technologie. Oferuje więcej swobody i spokoju ducha w codziennym użytkowaniu. Ten nadzwyczaj praktyczny model koncepcyjny wyróżnia się odważnym, kolorowym designem i jest niezwykle prosty w obsłudze. W większości krajów europejskich nie wymaga prawa jazdy i nadaje się do każdej formy użytkowania „na życzenie”, od współużytkowania po wynajem.