SZUKAJJeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Marka

OFENSYWA SUV-ÓW CITROËNA NA TARGACH FLEET MARKET

18/11/2019. Kategoria: Marka

Podczas warszawskich targów Fleet Market Citroën zaprezentuje najnowsze modele SUV ze swojej gamy. Obok C3 Aircrossa i C5 Aircrossa odwiedzający będą mogli zobaczyć także Citroëna C3 i Berlingo.

Targi Fleet Market to wydarzenie skupiające przedstawicieli 10 000 firm z całej Polski, reprezentujących zarówno duże, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. Co roku podczas targów można zobaczyć blisko 200 modeli samochodów – wiele z nich jest pokazywanych po raz pierwszy w naszym kraju. Fleet Market to także prezentacja całej gamy usług dla klientów flotowych: ofert finansowych, ubezpieczeniowych oraz usług i programów informatycznych.

Podczas tegorocznej edycji targów Citroën zaprezentuje cztery różne modele ze swojej oferty – obok najnowszej generacji użytkowego Berlingo będzie można zobaczyć model C3, cieszący się wielką popularnością wśród klientów flotowych, a także dwa SUV-y –uznany model C3 Aircross oraz debiutującego w tym roku Nowego SUVa Citroën C5 Aircross.