Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Modele

CITROËN C5 AIRCROSS SUV HYBRID: SUV KLASY Ë-KOMFORT

08/11/2019. Kategoria: Modele

• Citroën rozpoczyna elektryczną ofensywę i prezentuje swój flagowy, zaawansowany technologicznie model: Citroën C5 Aircross SUV Hybrid – Silent Urban Vehicle klasy ë-Komfort.
• Nowy SUV C5 Aircross, będący już obecnie wzorcem komfortu, w szczególności dzięki zawieszeniu z Progresywnymi Ogranicznikami Hydraulicznymi®, siedzeniom Advanced Comfort i 20 systemom wspomagania prowadzenia, wkracza w kolejny etap w ramach programu Citroën Advanced Comfort® i prezentuje się w nowej, hybrydowej wersji plug-in:

• BEZKOMPROMISOWOŚĆ: jazda inspirowana sposobami użytkowania aut przez naszych klientów, zerowa emisja CO2 na co dzień w trybie w 100% elektrycznym (50 km1 zasięgu) i wygoda podróżowania na długich trasach dzięki jednostce benzynowej.

• CISZA W KABINIE: Silent Urban Vehicle gwarantuje bezstresową podróż w trybie elektrycznym, w dyskretnej atmosferze bez hałasu, szarpnięć i drgań.

• NIEZRÓWNANE DOZNANIA Z JAZDY: elektryzujące osiągi dzięki zespołowi napędowemu złożonemu z silnika benzynowego PureTech 180 KM i silnika elektrycznego 80 kW, współpracującemu z automatyczną skrzynią biegów ë-EAT8 i osiągającemu łączną moc 225 KM oraz 320 Nm bezzwłocznie dostępnego momentu obrotowego.

• INTUICYJNOŚĆ: kompletny, intuicyjny i przyjazny dla użytkownika ekosystem, obejmujący automatyczne zarządzanie trybami jazdy, ułatwione ładowanie akumulatora trakcyjnego oraz portal dedykowanych usług mobilnych.