SZUKAJJeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Modele

CITROËN PREZENTUJE NA SALONIE SAMOCHODÓW REKREACYJNYCH MODEL SPACETOURER THE CITROËNIST CONCEPT

27/09/2019. Kategoria: Modele

Citroën jest jednym z wiodących producentów kamperów. W 2019 roku umocnił pozycję drugiej marki motoryzacyjnej w Europie w tym segmencie. Marka zaprasza fanów kamperów na Salon samochodów rekreacyjnych VDL 2019, który odbędzie się od 28 września do 6 października 2019 roku w Le Bourget pod Paryżem.


Z okazji 54. edycji salonu Citroën zaprezentuje na swoim stoisku model SpaceTourer The Citroënist Concept – wielofunkcyjny, nowoczesny koncepcyjny van wyposażony w mobilne technologie. Model, stworzony na bazie kampera, oferuje jeszcze więcej swobody dzięki specjalnie zaprojektowanemu rowerowi Rider The Citroënist by Martone. Jest przeznaczony dla amatorów przygody, którzy cenią sobie stały dostęp do mobilnych technologii i usług. Citroën zaprasza również wszystkich odwiedzających na jazdy testowe samochodami marki w wersjach rekreacyjnych.