SZUKAJJeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Marka

PRODUKTY LIFESTYLOWE CITROËNA NA DOBRY POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO!

06/09/2019. Kategoria: Marka

- Lifestylowa kolekcja sklepu internetowego Citroëna na początek roku szkolnego 2019 z ubraniami, akcesoriami i grami pozwoli Ci szybko odnaleźć właściwy rytm.
- Wszystkie oryginalne i pomysłowe artykuły, które sprawią przyjemność tobie lub twoim bliskim znajdziesz na www.lifestyle.citroen.com.

Na dobry i bezstresowy początek roku szkolnego sklep internetowy Citroëna proponuje ofertę 15 lifestylowych artykułów, które przydadzą się całej rodzinie. 

Wszystkie pomysły na oryginalne prezenty znajdziesz na stronie sklepu Citroëna z lifestylowymi artykułami: www.lifestyle.citroen.com. Dostawy są realizowane w dziesięciu krajach Europy: Francja, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Belgia, Luksemburg, Włochy, Holandia, Polska i Wielka Brytania.