SZUKAJJeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Marka

CITROËN WSPIERA POLSKI ZWIĄZEK KAJAKOWY

16/07/2019. Kategoria: Marka

Model Citroën SpaceTourer został przekazany do Polskiego Związku Kajakowego. Samochody mają pomóc w przygotowaniach reprezentacji do Igrzysk XXXII Olimpiady Tokio 2020 oraz w rozpowszechnianiu bogatej tradycji polskiego kajakarstwa. Wsparcie logistyczne jest wynikiem porozumienia podpisanego przez prezesa Polskiego Związku Kajakowego Tadeusza Wróblewskiego oraz dyrektora PSA Retail Polska, Piotra Borowieckiego.

Zadaniem Polskiego Związku Kajakowego jest nie tylko wyłanianie reprezentacji narodowej oraz przygotowywanie zawodników do osiągania najwyższego poziomu sportowego, ale także kontynuowanie i propagowanie bogatej tradycji polskiego kajakarstwa jako jednej z czołowych i najbardziej zasłużonych dyscyplin w polskim sporcie oraz jednego z tradycyjnych sportów olimpijskich.

Zawodnicy i reprezentanci Polskiego Związku Kajakowego dojadą w niezwykle komfortowych i bezpiecznych warunkach na zorganizowane treningi i zawody. Citroën SpaceTourer posiada przestronne wnętrze, podwyższoną pozycję za kierownicą, fotele przesuwane i odwracane w zależności od sposobu wykorzystania wnętrza oraz szklany dach. Wygodę dodatkowo zwiększa staranne wytłumienie kabiny, gwarantujące doskonały poziom komfortu podróży. Co więcej SpaceTourer posiada wiele technologii ułatwiających życie, takich jak wyświetlacz przezierny w polu widzenia kierowcy (HUD) i nawigacja 3D połączona z systemem CITROËN Connect Navi, oraz technologii w służbie bezpieczeństwa: Coffee Break Alert przypominający o zrobieniu przerwy po dwóch godzinach ciągłej jazdy, Alarm Spadku Koncentracji Kierowcy, potrafiący wykrywać rozproszenie i nieuwagę kierowcy oraz Alarm Ryzyka Kolizji.