SZUKAJJeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Marka

Z OKAZJI STULECIA SWOJEGO ISTNIENIA CITROËN OTWIERA W PARYŻU WYSTAWĘ FOTOGRAFICZNĄ „THE WORLD INSPIRED BY CITROËN”

05/07/2019. Kategoria: Marka

• Z okazji stulecia Citroëna siedmiu światowej sławy fotografików zaprezentuje sto zdjęć pod hasłem „THE WORLD INSPIRED BY CITROËN” (Świat zainspirowany Citroënem).

• Wystawę będzie można oglądać od 9 lipca do 18 sierpnia w paryskiej mennicy (Monnaie de Paris).

• Amsterdam, Paryż, Tunis, Mediolan, Nowy Jork, Buenos Aires, Tokio – siedem lokalizacji na świecie, w których siedmiu artystów opowiada o swoim mieście, a bohaterem zdjęć jest Citroën.

• Wystawę można zobaczyć bezpłatnie już teraz, przed jej oficjalnym otwarciem, w muzeum online Citroën Origins: http://www.citroenorigins.fr/fr/exposition/inspired-citroen

Stulecie powstania Citroëna jest okazją do pokazania przeszłości, teraźniejszości i przyszłości marki. Z charakterystyczną śmiałością marka daje dziś wolną rękę siedmiu światowej sławy fotografikom z różnych krajów. Zaprezentują 100 zdjęć w ramach wystawy „THE WORLD INSPIRED BY CITROËN” (Świat zainspirowany Citroënem).