Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Modele

CITROËN JUMPY – NOWA GAMA GOTOWA DO WSZELKICH ZASTOSOWAŃ!

02/07/2019. Kategoria: Modele

- Marka wierna hasłu „Inspired by Pro" odnowiła gamę Citroëna Jumpy, aby jeszcze bardziej efektywnie i skutecznie sprostać oczekiwaniom i wymaganiom klienta biznesowego.
- Odpowiednio dostosowana gama modelu Jumpy – kompaktowego vana cenionego za wytrzymałość i ładowność, obejmuje obecnie pięć różnych wersji, z których trzy zostały precyzyjnie dopasowane do potrzeb trzech różnych rodzajów klientów:

• Worker: ta wersja Jumpy doskonale sprawdzi się również na placu budowy (zwiększony prześwit, osłona pod silnikiem, większa ładowność, system Grip Control),
• Driver: wersja zyskała komfortowe wyposażenie i systemy wspomagania jazdy, które doskonale sprawdzą się, gdy samochód jest użytkowany przez wiele godzin w ciągu dnia.
• City Van: wersja z wyposażeniem, które zapewnia zwinność i łatwość poruszania się po mieście (w Polsce na specjalne zamówienie).
W Polsce składanie zamówień na nowe wersje jest możliwe od 1 lipca.