Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Modele

NOWY CITROËN BERLINGO VAN – NAJLEPSZY MAŁY SAMOCHÓD DOSTAWCZY

01/07/2019. Kategoria: Modele

Nowy Citroën Berlingo Van, zdobywca prestiżowego tytułu International Van of the Year 2019, po raz kolei dowiódł swojej konkurencyjności i zajął I miejsce w kategorii Mały samochód dostawczy w V edycji testów Fleet Cars&Vans oraz Fleet Auto Premium, organizowanych przez magazyn Fleet.

Nowy Citroën Berlingo Van ponownie został doceniony przez specjalistów i klientów z branży flotowej. W zorganizowanych przez magazyn „Fleet” testach Fleet Cars&Vans i Fleet Auto Premium Berlingo Van został wybrany najlepszym małym samochodem dostawczym.

Testy Fleet Cars&Vans, Auto Premium odbyły się w zeszłym miesiącu na Torze Kielce w Miedzianej Górze. Wzięło w nich udział ponad 60 samochodów, a w rolę jurorów wcieliło się grono 80 ekspertów odpowiedzialnych za flotę samochodową w dużych firmach z różnych branż, przedstawicieli firm leasingowych oraz z sektora Car Fleet Management. Pod okiem profesjonalnej kadry instruktorów przeprowadzono próby na dużej i małej pętli toru, próby off roadowe oraz jazdy na drogach publicznych.