Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Modele

NOWA GAMA CITROËNA JUMPERA ZAINSPIROWANA POTRZEBAMI KLIENTÓW BIZNESOWYCH

27/06/2019. Kategoria: Modele

• Citroën znajduje się w pierwszej piątce na europejskim rynku lekkich samochodów dostawczych dzięki wyjątkowemu know-how, które jest owocem 100-letniej historii i 90-letnich doświadczeń w tym obszarze.
• Zgodnie z hasłem „Inspired by Pro” Citroën wprowadza zmiany w ofercie modelu Jumper. W ten sposób chce jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów, aby model stał się nieodłącznym partnerem użytkowników biznesowych:

• Citroën wprowadza dwie nowe wersje wyposażenia dostosowane do różnego rodzaju użytkowania, które sprawdziły się już w nowym Berlingo Vanie:

• Worker dla klientów, którzy pracują w trudnych warunkach także terenowych, na przykład na budowie. Samochód jest wyposażony w osłonę z blachy stalowej pod silnikiem i inteligentny system kontroli trakcji – Grip Control.

• Driver dla klientów, którzy pokonują długie dystanse w mieście i poza nim. Samochód jest wyposażony w technologie wspomagania prowadzenia, które podnoszą komfort użytkowania, na przykład kamerę cofania czy Pakiet Bezpieczeństwo.

• Gama modeli na 2019 rok jest wzbogacona o nowe elementy wyposażenia (system monitorowania martwego pola, asystenta wyjazdu z miejsca parkingowego - Cross Trafic Alert) oraz nowe silniki (Euro 6.2). Zamówienia będzie można składać już od początku lipca.