Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Modele

SUV CITROËN C3 AIRCROSS: JUŻ 200 000 SPRZEDANYCH SAMOCHODÓW!

25/06/2019. Kategoria: Modele

Dwadzieścia miesięcy od momentu wprowadzenia na rynek sprzedano już 200 000 kompaktowych SUV-ów Citroëna C3 Aircross. Z takim wynikiem model zajmuje drugie miejsce w rankingu najlepiej sprzedających się samochodów osobowych marki, trzecie w rankingu najlepiej sprzedających się samochodów w swoim segmencie we Francji i szóste w Europie*. Dzięki temu wnosi ogromny wkład w dynamikę handlową Citroëna, który odnotowuje najwyższy wzrost w grupie TOP 12 marek samochodowych w Europie*.

Kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross potwierdza swoją dynamikę handlową z wynikiem ponad 200 000 samochodów sprzedanych od momentu jego wprowadzenia na rynek w październiku 2017 r., z czego 60 000 od początku 2019 r. W Europie liczba zamówień na ten model wzrosła o 16% w stosunku do 5 pierwszych miesięcy 2018 r. Dzięki temu stał się on drugim pod względem sprzedaży samochodem osobowym Citroëna po C3. Ten wspaniały wynik zapewnia kompaktowemu SUV-owi Citroën C3 Aircross 3. miejsce w rankingu najlepiej sprzedających się samochodów w tej kategorii (segment B-SUV) we Francji i 6. w Europie*.

Model ten przyczynia się bezpośrednio do poprawy dynamiki handlowej Citroëna, który odnotowuje najwyższy wzrost w grupie TOP 12 marek samochodowych w Europie*.

Dzięki wyjątkowej stylistyce, z możliwością personalizacji oraz konfiguracji, a także 12 systemom wspomagania prowadzenia, kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross potwierdza swoją atrakcyjność, o czym świadczy bogaty mix sprzedaży:
• 55% zamówień dotyczy wersji z bogatym wyposażeniem (wersja Shine)
• 40% zamówień uwzględnia jeden z 4 opcjonalnych poziomów wykończenia wnętrza
• 40% zamówień uwzględnia dach w kontrastowym kolorze, a 24% – „Pakiet Kolor” (akcenty kolorystyczne
   na relingach dachowych, szyby boczne z tyłu z efektem żaluzji, osłony lusterek bocznych i obramowania
   reflektorów).**

* Dane dotyczą samochodów zarejestrowanych w 30 krajach w Europie w I kwartale 2019.
** Dane dotyczą rynku polskiego