Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Modele

CZYTELNICY INTERII ZAGŁOSOWALI NA NOWEGO SUVA CITROËNA C5 AIRCROSS!

25/06/2019. Kategoria: Modele

Już po raz czwarty portal Interia.pl przeprowadził plebiscyt MotoAs. O laury ubiegało się przeszło 100 samochodów, rywalizujących w 10 kategoriach. Wśród tych „Na każdą drogę” najwięcej głosów otrzymał Nowy SUV Citroën C5 Aircross.

Dział „Motoryzacja” portalu Interia.pl od 2016 r. organizuje plebiscyt MotoAs. Do tegorocznej edycji wystartowało aż 26 marek, które zgłosiły przeszło 100 modeli. Głosowanie odbywało się w 10 kategoriach: „Styl”, „Moc”, „Klasa”, „Rozsądek”, „Miasto”, „Na każdą drogę”, „Do pracy”, „Eco”, „Legenda” i „Tech”. Czytelnicy Interii.pl głosowali poprzez specjalną stronę internetową.

Nowy SUV Citroën C5 Aircross otrzymał główną nagrodę w klasie „Na każdą drogę”. Nowy SUV francuskiej marki uzyskał najwięcej głosów w kategorii, w której konkurencja jest dziś największa – samochody z segmentu SUV-ów coraz mocniej dominują na motoryzacyjnym rynku, stanowiąc już przeszło 1/4 globalnej sprzedaży.

Nowy SUV Citroën C5 Aircross to niepowtarzalny styl. Silne i muskularne nadwozie samochodu wyróżnia się za sprawą zrównoważonej sylwetki z wysoko usytuowaną maską i łagodnie zarysowanej bryły podkreślonej masywnymi wykończeniami. Komfortowa kabina samochodu dzięki solidnej i zaprojektowanej w poziomie desce rozdzielczej daje poczucie siły i przestrzeni. Nowy SUV C5 Aircross, wpisujący się w założenia programu Citroën Advanced Comfort®, inicjuje znaczące zmiany w segmencie, oferując nową jakość komfortu i przestrzeni w kabinie. Jest też pierwszym samochodem z nowym systemem zawieszenia wyposażonym w progresywnie działające poduszki hydrauliczne Progressive Hydraulic CushionsTM, który lepiej tłumi nierówności drogi i zapewnia niezrównany komfort jazdy, typowy dla marki Citroën.