Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Modele

CITROËN C3 600 000 SPRZEDANYCH SAMOCHODÓW W CIĄGU 30 MIESIĘCY!

19/06/2019. Kategoria: Modele

Dwa i pół roku od pojawienia się na rynku Citroëna C3 sprzedano już 600 000 egzemplarzy tego modelu. Trzecia generacja C3, prawdziwa Success Story, ugruntowuje coraz mocniej swoją pozycję bestsellera marki. Z takimi wynikami Citroën C3 plasuje się na 3. miejscu w rankingu najlepiej sprzedających się samochodów we Francji i 4. w swojej kategorii w Europie*!

Sprzedaż trzeciej generacji Citroëna C3 wprowadzonego na rynek w listopadzie 2016 roku osiągnęła już wynik 600 000 samochodów.
Ponad 110 000 zamowień złożonych od początku roku dowodzi, że sprzedaż dalej rośnie.
W efekcie Citroën C3 zajmuje 3. miejsce w rankingu najlepiej sprzedających się we Francji samochodów we wszystkich segmentach, a także 4. miejsce w rankingu samochodów najlepiej sprzedających się w Europie w swojej kategorii* (segment B).

C3 jako bestseller marki wnosi najistotniejszy wkład do ofensywy handlowej Citroëna, który odnotował najwyższy wzrost w grupie TOP 12 marek samochodowych w Europie.