SZUKAJJeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Marka

PO SUKCESIE OKULARÓW SEETROËN MARKA PRZEDSTAWIŁA NA TARGACH VIVATECH NOWY MODEL

24/05/2019. Kategoria: Marka

- Po sukcesie Seetroën - pierwszych okularów łagodzących objawy choroby lokomocyjnej, Citroën przedstawił na targach VivaTech nowy model S19.
- Okulary Seetroën S19 działają na tej samej zasadzie, która zapewniła sukces pierwszego modelu w lipcu zeszłego roku. Za pomocą kolorowego płynu odtwarzają linię horyzontu, a to zapobiega konfliktowi sensorycznemu.
- Oba modele są już dzisiaj dostępne w sprzedaży na stronie butiku lifestylowego marki za 99 euro (lifestyle.citroen.com).
- Okulary można zobaczyć na filmie: https://youtu.be/a_Bp9T6h6VQ

Wprowadzenie na rynek w lipcu 2018 roku okularów Seetroën było nie lada wydarzeniem. W zaledwie kilka miesięcy produkt wyświetlono w sieci 20 milionów razy i sprzedano 15 000 sztuk. Po tym sukcesie Citroën przedstawił Seetroën S19 - kolejny model okularów, które pomagają w chorobie lokomocyjnej.

Okulary Seetroën S19 zostały opracowane we współpracy ze start-upem Boarding Ring i studiem projektowym 5.5., podobnie jak pierwszy model. Nowe, bardziej inteligentne okulary mają przezroczyste oprawki, których zmieniający się odcień jest dostosowany do koloru płynu odtwarzają linię horyzontu, co zapobiega chorobie lokomocyjnej.