SZUKAJJeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Marka

100-LECIE CITROËNA NA BLOGU!

12/04/2019. Kategoria: Marka

Dzieje Citroëna to 100 lat niezwykłych wydarzeń, odważnych pomysłów, pionierskich rozwiązań i nietuzinkowych osobowości. Z okazji setnego jubileuszu marki przygotowaliśmy blog, na którym w ciekawy sposób chcemy przybliżyć historię spod znaku dwóch szewronów.

Dokładnie 100 lat temu André Citroën, dynamiczny przedsiębiorca i przemysłowiec, rozpoczął w swojej fabryce produkcję samochodów. Jubileusz marki Citroën to doskonała okazja, by przypomnieć jej bogatą i barwną historię.

Pod adresem www.100latcitroena.pl uruchomiliśmy specjalny, rocznicowy blog. Znajdziecie tam artykuły przybliżające historię marki, opisujące sylwetkę jej założyciela i innych osób, związanych z marką. To również swoista wycieczka do garażu pełnego najważniejszych samochodów i modeli koncepcyjnych Citroëna. Przypominamy też największe sportowe sukcesy pojazdów z szewronami na masce – zarówno historyczne, jak i najnowsze.