SZUKAJJeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Marka

NOWY SALON CITROËNA – HADM GRAMATOWSKI W ELBLĄGU

20/12/2018. Kategoria: Marka

Firma HADM Gramatowski otworzyła nowy salon marki Citroën. Autoryzowany punkt sprzedaży, wraz z serwisem, powstał w Elblągu. Salon znajduje się przy ulicy Warszawskiej 87 i jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00 oraz w soboty od 8:00 do 14:00.

W przebudowanym budynku, dostosowanym do standardów francuskiej marki, na powierzchni ponad 300 m2 powstał salon ekspozycyjny, a także autoryzowany serwis. Nowy punkt oferuje klientom całą gamę usług: sprzedaż samochodów nowych, sprzedaż flotową, skup i sprzedaż samochodów używanych, usługi finansowania i ubezpieczenia, sprzedaż części zamiennych i akcesoriów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawy powypadkowe, wypożyczalnia samochodów i wiele innych. Firma prowadzi także wypożyczalnię kajaków, rowerów i wędek. Klienci oczekujący na naprawę samochodu mogą skorzystać z nich na pobliskiej rzece Elbląg.