SZUKAJJeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Marka

Peugeot, Citroën i DS Automobiles na Warsaw Motor Show

15/11/2018. Kategoria: Marka

Już w najbliższy weekend w halach Warsaw Expo w Nadarzynie odbędzie się czwarta edycja targów Warsaw Motor Show. Wśród wystawców obecne będzie także PSA Retail, prezentujące najnowsze modele marek Peugeot, Citroën i DS Automobiles.

Targi Warsaw Motor Show to jedno z największych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce. Poprzednie trzy edycje odwiedziło łącznie ponad 300 tys. widzów. Przeszło 200 wystawców zaprezentuje się na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, nie zabraknie też polskich premier nowych modeli. W programie targów są także pokazy sportowe oraz udział zaproszonych gości, m.in. brytyjskiego dziennikarza Richarda Hammonda, Gosi Rdest, Karoliny Pilarczyk, Bartka Ostałowskiego oraz popularnych youtuberów motoryzacyjnych.

PSA Retail zaprezentuje na Warsaw Motor Show swoje trzy marki: Peugeot, Citroën i DS Automobiles. Każda z nich na swoim stoisku pokaże najnowsze i najbardziej popularne modele z oferty