Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Modele

NOWE CITROËNY BERLINGO I C4 CACTUS W FINALE KONKURSU AUTOBEST 2019

30/10/2018. Kategoria: Modele

Jury europejskiej nagrody Autobest wyłoniło sześciu finalistów spośród 20 zgłoszonych modeli. Wśród nich znalazły się dwa modele Citroëna - Nowy Citroën Berlingo i Nowy Citroën C4 Cactus. W ciągu 18 lat istnienia konkursu po raz pierwszy w finale znalazły się dwa modele tego samego producenta. Zwycięzca „Best Buy Car of Europe” zostanie ogłoszony 15 grudnia.

Nagroda przyznawana jest od 2001 roku. Co roku Autobest wybiera  „Best Buy Car of Europe”, czyli samochód, który najlepiej w danym roku spełniał oczekiwania klientów.

W tym roku Nowy Citroën Berlingo i Nowy Citroën C4 Cactus znalazły się w gronie sześciu finalistów walczących o ten prestiżowy tytuł. Citroën jest pierwszym producentem, którego dwa modele znalazły się w finale konkursu od początku jego istnienia.