Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Modele

CITROËN C3 NAGRODZONY W KONKURSIE „FLEET AWARDS POLSKA 2018”

11/06/2018. Kategoria: Modele

Już od przeszło 10 lat magazyn „Flota” organizuje konkurs „Fleet Awards Polska”, wybierając najlepsze samochody i produkty dla stale rosnącego rynku flotowego. W tegorocznej edycji na liście zwycięzców znalazł się także Citroën: model C3 został uznany za najlepszy wybór w klasie pojazdów dla handlowców.

Rynek flotowy w Polsce w ostatnich latach rośnie w imponującym tempie. Obecnie aż 65 proc. nowych samochodów rejestrowanych jest na firmy i udział ten będzie się zwiększał. Plebiscyt „Fleet Awards Polska” dostarcza więc klientom flotowym – stanowiącym najliczniejszą grupę wśród nabywców nowych samochodów ­– cennych informacji i stanowi dla nich istotny punkt odniesienia.

 

„Fleet Awards Polska” odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy z nich to głosowanie poprzez stronę internetową. Po zarejestrowaniu się każdy przedsiębiorca mógł oddać swój głos na samochody i usługi, które jego zdaniem powinny zostać nagrodzone. W tym roku do udziału w konkursie zaproszono także przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Po zakończeniu głosowania finaliści przeszli „Wielki Test Flotowy”, na który składały się próby sprawnościowe i jazda miejska. W tym roku odbył się on na terenie Twierdzy Modlin. Podczas tego testu samochody oceniali jurorzy – przeszło 300 fleet managerów z całej Polski. Ostatnim kryterium była wartość rezydualna ocenianego pojazdu. Nagrody przyznano w 29 kategoriach, z czego 19 dotyczy samochodów.