Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Modele

JAZDY TESTOWE NOWYM CITROËNEM C3 AIRCROSS Z NAJWYŻSZĄ OCENĄ DZIENNIKARZY W 2017 ROKU

06/03/2018. Kategoria: Modele

Agencja Advent opublikowała swój doroczny ranking najlepszych jazd testowych dla przedstawicieli mediów. Europejscy dziennikarze motoryzacyjni, ankietowani przez agencję, przyznali jazdom testowym nowym kompaktowym SUV em Citroën C3 Aircross najwyższą ocenę. Wynik ten jest tym bardziej satysfakcjonujący, że w 2017 r. zorganizowanych zostało łącznie aż 79 tego typu jazd.

Agencja Advent specjalizuje się w pomiarach wpływu i od 9 lat prowadzi ranking najlepszych jazd testowych organizowanych przez producentów samochodów. Ankietą zostało objętych przeszło 1000 europejskich dziennikarzy, których zadaniem była ocena prezentacji modeli poszczególnych producentów w oparciu o następujące kryteria: jakość jazd testowych, logistyka, kompetencje pracowników prowadzących prezentacje i ogólny poziom satysfakcji z jazd. Ocenie poddano 79 prezentacji nowych modeli zorganizowanych przez producentów samochodów w 2017 r.

NOWY KOMPAKTOWY SUV C3 AIRCROSS NA DROGACH KORSYKI

Jazdy testowe nowego kompaktowego SUV-a Citroën C3 Aircross zorganizowane dla dziennikarzy we wrześniu 2017 r. na Korsyce, w pobliżu Ajaccio, zostały ocenione przez przedstawicieli mediów europejskich jako najlepsze spośród 79 tego typu prezentacji, jakie się odbyły w ciągu ubiegłego roku.

Jazdy testowe Citroënem C3 Aircross uzyskały najwyższą ocenę w trzech spośród czterech kryteriów: logistyka, kompetencje pracowników i poziom satysfakcji z prezentacji. Wynik ten jest najlepszym świadectwem wysiłku włożonego przez pracowników Citroëna w przygotowanie tego eventu, w szczególności jeśli chodzi o wyjątkową lokalizację, idealnie odpowiadającą charakterowi modelu C3 Aircross, dobór ekspertów odpowiedzialnych za projekt, produkt i stylizację oraz jakość poszczególnych wypowiedzi.

NOWY KOMPAKTOWY SUV C3 AIRCROSS NA DRODZE DO SUKCESU

Wprowadzony na rynek w październiku ubiegłego roku nowy, kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross ma już na swoim koncie 50 000 sprzedanych egzemplarzy w Europie, w tym 23 000 we Francji. Sukces przeszedł wszelkie oczekiwania marki i jest najlepszym potwierdzeniem wyjątkowej atrakcyjności tego SUV-a. Citroën C3 Aircross wprowadza nowy standard w tym segmencie samochodów w zakresie komfortu, walorów użytkowych i warunków podróżowania! Ten kompaktowy SUV ma już na swoim koncie nagrodę AUTOBEST 2018 i tytuł „Samochodu Roku” w rankingu Argus Awards 2018 we Francji. Jest też jednym z 7 finalistów prestiżowego europejskiego konkursu „Samochód Roku 2018”, którego wyniki zostaną ogłoszone 5 marca.


FILMY I ZDJĘCIA DOSTĘPNE NA STRONIE:

http://www.citroencommunication-echange.com/
Login (WIELKIMI LITERAMI): C3_AIRCROSS
Hasło (WIELKIMI LITERAMI): SUV_2017