Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Modele

NOWY CITROËN C3 – VISIODRIVE

04/09/2009. Kategoria: Modele

Wyjątkowa i mocna osobowość cechująca się Stylem zewnętrznym o jednocześnie zaokrąglonych i smukłych liniach : nowy C3 nabiera bardziej uniwersalnego charakteru, Stylem wnętrza zrywającym z utartymi schematami w segmencie, zarówno w zakresie linii jak i doboru materiałów, I najwyższym pod każdym względem poziomem jakości. To model wzorcowy w swojej kategorii.

Inteligentna architektura, dzięki Zachowaniu kompaktowych wymiarów zewnętrznych wbrew aktualnym tendencjom, A jednocześnie dużej przestronności wnętrza dla jeszcze większego komfortu pasażerów.