Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Modele

NOWY CITROËN C3 – 4 GWIAZDKI W NOWYCH TESTACH Euro NCAP

26/08/2009. Kategoria: Modele

Z wysoko uniesioną głową. Nie tylko dzięki przedniej szybie Zenith, ale również dzięki wynikom uzyskanym w testach Euro NCAP.

Nowy CITROËN C3 zdobył 4 gwiazdki w nowym systemie punktacji Euro NCAP o jeszcze bardziej zaostrzonych kryteriach. Jest to gwarancją komfortu i bezpieczeństwa dla wszystkich pasażerów. Nowy C3 uzyskał w rzeczywistości 5 gwiazdek w 3 kategoriach: ochrony dorosłych pasażerów, dzieci i pieszych. Otrzymał jednak 4 gwiazdki w zakresie bezpieczeństwa aktywnego. Dysponując sprawdzoną platformą i proponując wzmocnioną strukturę, Marka podjęła decyzję o zaproponowaniu, w zależności od kraju, systemu ESP, seryjnie lub w opcji we wszystkich poziomach wyposażenia, celem zagwarantowania atrakcyjności swojej oferty handlowej. Nowy C3 może zatem pełnić rolę głównego samochodu w rodzinie oraz w parku flotowym.