Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Modele

Nowy Citroën C4 Cactus - ultra-komfortowy kompakt z charakterem

26/10/2017. Kategoria: Modele

Citroën prezentuje Nowego C4 Cactus, swój najświeższy model w segmencie kompaktów, w którym Marka wprowadza bardzo głębokie zmianyw zakresie technologii i silników.Jednocześnie Citroën poddaje ewolucji styl modeluczyniąc go dojrzalszymi wprowadza w nową erę komfortu.
W ramach programu Citroën Advanced Comfort® Nowy C4 Cactus inauguruje na rynku europejskim całkowicie nowe zawieszenie
z technologią Progressive Hydraulic Cushions™ - PHC, czyli progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi, któreoferuje legendarny komfort „od Citroëna” i w ramach światowej premiery prezentuje nowe fotele Advanced Comfort. Nowy C4 Cactus, obdarzony nową wyjątkową osobowością jest „TYM” ultra-komfortowym hatchbackiem, który będzie ważnym debiutem Citroëna w pierwszym kwartale 2018 roku.

Po wprowadzeniu na rynek w 2016 roku modelu C3 i ofensywie w segmencie SUV w 2017 roku wraz z modelami C3 Aircross i C5 Aircross, Citroën wchodzi w kolejny etapofensywy produktowej i wciąż zaskakuje.Prezentuje nowy model kompaktowego hatchbacka,Nowego C4 Cactus.Model wnosi powiew świeżoścido segmentu sedanów, łącząc wyjątkowy charakter modelu C4 Cactus z wzorcowym komfortem C4. Zyskuje jednocześnie wyższy status,dopasowując się do standardów obowiązujących dla tego segmentu:12 systemów wspomagania prowadzenia, 3 technologiełączności, silniki o mocy do 130 KMoraz elegancką stylistykę.

Nowy C4 Cactus,nowoczesny i obdarzony ciekawą stylem, oferuje niespotykany dotąd komfort. W tym celu Citroën sięgnął do technologicznego dorobku markiw zakresie zawieszenia hydraulicznego. Technologia ta została zmodyfikowana, aby zapewnić jej dostępność dla jak największej liczby użytkowników. W ten sposób Nowy C4 Cactus wprowadza do Europy system zawieszeniaz progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi(Progressive Hydraulic Cushions™ - PHC), a w ramach światowej premiery - foteleAdvanced Comfort, które zapewniają bezprecedensową wygodę siedzenia i komfort jazdy.

Nowy C4 Cactus wnosipowiew świeżościi oryginalności do segmentu kompaktowych hatchbacków ( Berlin)

SEDAN Z WYJĄTKOWYM CHARAKTEREM - ŚMIAŁE WZORNICTWO

Nowy C4 Cactus w sposób naturalny podkreśla swoją odmienność poprzez nowy, szeroki i wyrazisty pas przedni, przeprojektowany pas boczny oraz okazały tył, w który wbudowano nowe światła LED z efektem 3D. Zmienia zachowawczekanony segmentu kompaktowych hatchbacków i prezentuje płynną i monolityczną sylwetkę.Rozstaw osi 2,60 m i krótkie zwisy zapewniają mukompaktowe wymiary, dzięki którym pozostaje zwinny i zwrotny, a jednocześnie gwarantuje oczekiwaną w tym segmencie ilość miejsca w kabinie. Jego opływowe kształty podkreślają typowe dla Citroëna wyraziste elementy graficzne, takie jak: panele Airbump® w dolnej parti drzwi,dach stylistycznie odcięty czarną barwą słupków przednich i pasem okien, dwupoziomowy układ świateł z przodu czy też szeroka identyfikacja świetlna w technologii LED z efektem 3D z tyłu.Oferuje 31 kombinacji personalizacji wyglądu nadwoziadzięki 9 kolorom nadwozia i 4 pakietom kolorystycznym z akcentami kolorystycznymi, co pozwala klientom tworzyć samochody zgodnie z własnymi upodobaniami. Funkcjonalne, proste i przestronne wnętrzejuż na pierwszy rzut okatworzy odprężającą atmosferę. Proponowanych będzie co najmniej 5 różnorodnych i przytulnych tonacji wnętrza,które dostarczą wrażenia jasności, miękkości i wyrafinowania.

ULTRA-KOMFORTOWY KOMPAKT -NOWYWYMIAR WYGODY DOSTĘPNY DLA WSZYSTKICH

Nowy C4 Cactus przenosi komfort we wnętrzu samochoduw nowy wymiar. Wykorzystując wszystkie elementy programu Citroën Advanced Comfort®, Nowy C4 Cactus wprowadza do Europynowości technologiczne zapewniające nowoczesny i wszechstronny komfort. Oferuje niespotykaną wygodęjazdy dzięki zastosowaniu, po raz pierwszy w Europie,systemu zawieszenia z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi(Progressive Hydraulic Cushions™ - PHC), które skutecznie tłumią nierówności nawierzchni i dają wrażenie podróżowania jak na latającym dywanie. W ramach światowej premiery w modelu pojawiły się nowe fotele Advanced Comfort, przyjemne w dotyku, oferujące najwyższej klasy komfort użytkowania. Nowy C4 Cactus dokonał również pokoleniowego skoku pod względem izolacji akustycznej i wyposażenia w codziennym użytkowaniu. Zapewnia pasażerom przyjazne i bezstresowe warunki podróżowania dzięki 12 technologiom wspomagania prowadzenia i 3 technologiom łączności. Opytmalne i wydajnejednostki napędowepotęgują wrażenie przyjemności i spokoju odczuwanego za kierownicą Nowego C4 Cactus.