Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Modele

Nowy kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross finalistą konkursu AutoBest 2018

24/10/2017. Kategoria: Modele

Nowy kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross został wybrany do finału prestiżowego konkursu AUTOBEST 2018. Jury wybrało 6 modeli do finałowych testów, które odbędą się w ośrodku testowym w Vairano we Włoszech. Po raz ostatni przed ogłoszeniem końcowego werdyktu Citroën C3 Aircross zmierzy się z konkurencyjnymi modelami.

Od 2001 roku AUTOBEST przyznaje co roku tytuł „najlepszego samochodu” temu modelowi, który zdobędzie najwięcej punktów, i który zostanie uznany za najlepszą opcję zakupową. W głosowaniu bierze udział 31 branżowych dziennikarzy z 31 krajów europejskich, którzy oceniają modele na podstawie 13 kryteriów, takich jak: stosunek ceny do jakości, design, poziom komfortu czy zaawansowane technologie oraz na podstawie jakości serwisowania i dostępności części zamiennych w sieci dystrybucji.

Nowy kompaktowy SUV Citroën C3 Aircross został doceniony spośród konkurencji i znalazł się w gronie 6 finalistów edycji 2018 konkursu. Zwycięski model zostanie ogłoszony 15 grudnia 2017 roku, po przeprowadzeniu serii testów porównawczych samochodów na torach testowych w Vairano we Włoszech oraz po przeprowadzeniu finałowej sesji głosowania.