Jeśli chcesz otrzymywać od Citroën Polska sp. z o.o. informacje dotyczące aktualności związanych z marką oraz informacje wspólne Citroën Polska sp. z o.o. dotyczące aktualności związanych z Grupą PSA, zapisz się na nasz newsletter. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na stronie kliknij tutaj.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Citroën Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa. Szczegółowe informacje o sposobie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych.Przejdź dalej

Modele

Kompaktowy SUV -Citroën C3 Aircross - polska gama modelu i konfigurator

24/08/2017. Kategoria: Modele

Salony sieci Citroëna w Polsce rozpoczęły zbieranie przedpremiorowo zamówień na nowy model w gamie: Citroëna C3 Aircross. Ceny nowego SUV-a Citroena rozpoczynają się od 52 900 PLN za poziom wyposażenia LIVE, od 58 900PLN za poziom FEEL i 66 500 za topową odmianę SHINE.

Na stronie http://www.citroen.pl/gama/citroen/nowy-citroen-c3-aircross/konfigurator/poziomy-i-silniki/poziomy.html można już skonfigurować swojego Citroëna C3 Aircross.

Nowy model marki Citroen kontynuuje politykę marki SUV-em o typowych cechach Citroena. Komfort podróżowania, przestrzeń i wygoda w kabinie, które przekładają się na dobre samopoczucie użytkowników, oraz możliwość wyboru jednego z prawie 90 zestawień kolorystycznych wpisują Citroena C3 Aircross w rodzinę modeli marki.

W załączniku przesyłam polską gamę modelu i specyfikację wszystkich poziomów wyposażenia.
Citroen C3 Aircross zadebiutuje podczas zbliżającego się Salonu we Frankfurcie.
Model pojawi się w polskich salonach w listopadzie br.